OMEZENÍ PRO NĚKTERÉ STÁTY

08/01/2016

Vážení diváci, v posledním roce se nám množí dotazy, proč v Německu a některých dalších státech nelze sledovat přímé přenosy a někde dokonce ani záznamy z archivu. Konkrétně v Německu se problém týká smlouvy mezi státem a společností YouTube, prostřednictvím které přímé přenosy uskutečňujeme a u které máme videa v archivu. Podle našich zjištění od poskytovatele služeb YouTube - z důvodu častých změn autorského zákona vypověděla společnost YouTube Německu smlouvu. V ostatních státech je nefunkčnost vysílání a archivů také spojena s autorskými právy té země a smluvními podmínkami se společností YouTube.

Byl nám položen také dotaz, proč nevysíláme způsobem, který jsme používali do doby, než jsme začali využívat služeb společnosti YouTube. Využití této varianty nám znemožňuje Nový občanský zákoník. Zpoplatnění autorských práv u všech písní a sklateb se v současnosti vztahuje už také na přímé přenosy bohoslužeb. Ne jenom na jejich archivy. A protože společnost YouTube z velké části autorská práva kryje máme jedinou možnost - využívat její služby.

 

Kdo za tím stojí?

Prostřednictvím webu bohosluzbyonline.cz můžete být přítomni na bohoslužbách sboru Církve adventistů s.d. v Praze na Smíchově, které můžete sledovat jak online, tak ze záznamu. Děkujeme AWR studiu za zapůjčení části techniky na zajištění videopřenosů. Více o nás →

Budova

Potřebuji pomoci!

Monitor

Máte problém s přehráváním? Nefunguje Vám online přenos? Nevíte si rady? Více zde Technická podpora →

iPhone & iPod

Iphone

Obsah tohoto webu přehrajete i na svých mobilních zařízeních, které umí formát MP4.

Anketa

Máte osobní vztah s Ježíšem? Trávíte s Ním denně čas, radíte se s ním, počítáte s ním v každé situaci svého života?

Ano, je to velmi povzbuzující. 35 % / 465 hlasů

Ne, ale přemýšlím, že to zkusím. 22 % / 294 hlasů

Nikdy jsem o tom takto nepřemýšlel. 18 % / 239 hlasů

Myslím, že to nefunguje. 24 % / 315 hlasů